2012 m. lapkričio 12 d., pirmadienis

Ženklų rebusas prie Senojo turgaus

Dar viena vieta Klaipėdoje, kur reiktų peržiūrėti kelio ženklus - prie Senojo turgaus esančioje žiedinėje sankryžoje. Ši "žiedas" skiriasi nuo kitų Klaipėdoje esančių "žiedų", tuo, kad eismo pirmumas yra tiems, kas įvažiuoja į žiedinę sankryžą. Tą parodo ir esantys kelio ženklai "Pagrindinis kelias". Tačiau ar tikrai čia tų ženklų tiek reikia?

Toks ženklas yra dešinėje gatvės pusėje atvažiuojant nuo Taikos pr. pusės. Dar vienas toks pat ženklas yra ir prie išvažiavimą iš žiedinės sankryžos.Ar tikrai šis pasikartojantis ženklas šioje vietoje yra reikalingas, kai tuo tarpu atvažiuojantiems nuo Tiltų g. pusės tokio ženklo visai nėra!

2 komentarai:

  1. pradėkime nuo to, kad čia yra ne žiedas, o paprasta sankryžą, nes nėra žiedinės sankryžos ženklo. Ir dėlto, kaip paprastoje sankryžoje joje galioje pagrindinis kelias tiesiai važiuoajntiems, o sukantys į kairę arba į dešinę iš kitos pusės turi praleisti važiuojančius pagrindiniu keliu. Sankryžą žiedine padaro ne apvali salelė su gėlėm sankryžos viduryje, o žiedinės sankryžos ženklas, mėlynas apskritimas su besisukančiomis rodyklėmis. Geros dienos

    AtsakytiPanaikinti